KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14488467
nr 1448 8467
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 130/250, daterad 1980, "besök på betonghyllan". Bildmått: 25x32, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:30:28
12/2 08:38:55
150 kr
14/2 17:51:30
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson